Webhosting, registrace a správa domén

Pro naše klienty tvoříme dle jejich představ weby, registrujeme domény a spravujeme obsah jejich webových stránek. Samozřejmostí jsou přidružené služby jako například mailboxy, systémové aktualizace webu nebo redakční systém a administrační prostředí. Projekty provozujeme na vlastním dedikovaném serveru na páteřní síti.

WordPress, Joomla

Weby tvoříme na platforma WordPress nebo Joomla. Potřebné doplňky programujeme a upravujeme v PHP.

Eshopy a Woocommerce

Modifikovatelná nadstavba WordPressu nabízí sestavení eshopu s vlastní administrací pro běžného uživatele.

PHP a databáze

Propojení PHP s databází nabízí možnost tvorby vlastních databázových aplikací. S tím máme dlouholeté zkušenosti v mnoha projektech.  Od návrhu projektu, přes realizaci po údržbu a úpravy zjištěné při vývoji. 

Naše projekty zjednodušují pracovní procesy, minimalizují chyby ve zpracování dat a jsou uživatelsky velmi přívětivé.

Stavěli jsme projekty pro zákazníky z různých oborů. Od výpočtových aplikací pro multilevelové společnosti, přes aplikaci řízení procesů, po řízení skladových zásob a logistiky dopravy a mnoho dalšího. 

Vlastní projekty

Zde Vám nabídneme možnost nahlédnout do naší kuchyně programování a našich webových aplikací. Najdete zde část vlastních projektů jejichž jsme autory, nebo jsme měli tu čest podílet se na jejich realizaci.

Lékovka

Aplikace pro osoby pečující o osoby s potřebou pravidelného podávání léků. Eviduje nejen jejich historii, ale především správné podávání a ve spolupráci s lékaři a lékárníky i eviduje případné náhrady léků pro zachování kontinuity léčiv. 

Pokladní a skladový systém

Vytvořili jsme vlastní pokladní systém s možností využít nejen standardních funkcí, ale i specifikovat Vaše vlastní požadavky. 
Pokladní a skladový systém zabraňuje zbytečným ztrátám, šetří čas a zefektivňuje provoz jakékoli prodejny.

Hospoda hrou

Uživatelsky přívětivá aplikace pro provozovatele restaurací se zájmem o své hosty a štamgasty.

Mystery shopping

Prověříme kompletně Vaše provozovny s reportem o pohledu zákazníků, chování personálu a doporučeními na zvýšení obratů.
Kompletní systém pro správu mysterry shopingu, od zadání zakázky, přes realizaci až po výsledný report. Specifický projekt s nečekanými výsledky pro podnikatele. 

Táborsoft

Aplikace pro pořadatele táborů a zájezdů. Spravuje  údaje o účastnících včetně jejich administrativy kolem ubytování, cestování, soutěží a dalších aktivit. Reporty z aplikace velmi pořadatelům efektivně usnadňují a zrychlují práci.

Jsme otevřeni novým projektům

Neváhejte se na nás obrátit s Vaším plánem nebo problémem. 
Máte zájem o některou naši aplikaci?
Potřebujete vytvořit nebo poupravit Váš web? 
Plánujete vlastní aplikaci? 
Každopádně napište 🙂