DTF tisk

Nejnovější technologie potisku nejen textilu nabízí neuvěřitelné možnosti. Díky unikátní technologii, kdy je každý motiv podložený bílým inkoustem je možné dosáhnout velmi kontrastních barev na povrch jakékoli barvy.

 

Sublimace

Přenosová technologie s perfektními výsledky, při níž se využívá sublimace (inkoust mění skupenství z pevného na plynné) . Za vysoké teploty a tlaku se motiv přenáší na povrchy s polyesterovou vrstvou. Odtud lze vyvodit, jaké materiály lze touto technologií potisknout a které naopak ne.

 

Řezaná grafika

Naše řezací plotry jsou připraveny na řez vektorové grafiky, a to jak na nažehlovací tak samolepící folie. Nažehlovací fólie se převážně používají na skládanou grafiku na textil, kdy se skládají prvky jednotlivých barev. Odtud také nemožnost barevných přechodů a přestože je paleta barev fólií veliká, jde stále o jednotlivé barvy. Na druhou stranu nutno upozornit na výbornou výdrž na potištěných materiálech, často s delší životností, než samotný textil.

Samolepící folie nabízí možnost výroby samolepek, polepů výloh, informačních cedulí či polepu vozidel

 

Digitální tisk

Disponujeme laserovými i inkoustovými tiskárnami, které v kombinaci s kvalitními papíry přinášejí nevšední zážitky a radost z vytištěných materiálů.