Výrobce

Výrobce

Vlastní výrobek je pro mnohé výrobce jako výchova dítěte. Začne to myšlenkou, plánováním, prvními pokusy a dlouhou cestu ladění a zdokonalování. Péče a inovace stále vyplňují čas a když je produkt úspěšný na trhu, přidá se ještě budování zajištění kvantity, logistika atd.

Máte-li výrobek, který distribuujete pomocí sítě obchodníků třetí strany, a tomu tak v mnoha případech je, snažíte se aby dorazil v co nejvyšší kvalitě až k zákazníkovi. A to není lehký úkol. Má na své cestě k zákazníkovi mnoho překážek, ať už zařízených běžným životem a přirozených, a bohužel i těch úmyslných.

Naším cílem v případě výrobců je zjištění právě stavu Vašeho výrobku na konci této cesty – a to okamžik nákupu zákazníkem.

Bude nám ctí pro Vás zjistit v jaké kvalitě a s jakou péčí je obchodníky prodáván, jak efektivně je využita Vaše podpora prodeje, a s jakou péčí se zákazník setkává například při reklamaci či servisu. Ano, uvědomujeme si, že následná péče o zákazníka je velmi důležitou součástí prodeje má velký vliv na názor zákazníka na právě Vaši značku či produkt, a tím je ovlivněn jeho další nákup.

Zde je formulář pro prvotní kontakt k doplnění potřebných otázek a možnosti spolupráce. Po jeho odeslání budeme kompetentní osobu co nejdříve kontaktovat.