Jak to běží beze mne

Jak to běží beze mne

V této oblasti se s dovolením zaměříme na činnost zaměstnanců v době, kdy není přítomen (dovolte nám ten výraz) „kontrolní orgán“. Ano, činnost zaměstnanců je třeba běžně dostupnými a hlavně povolenými způsoby kontrolovat. Zde se nacházíme na hraně dnes oblíbené ochrany osobních údajů, zejména u těch obchodníků, kteří spoléhají například na kamerový systém s pozorností nejen na zloděje, ale i personál. Přesto jsme si všichni vědomi, že „příležitost dělá zloděje“ a je vždy třeba počítat s drobnými ztrátami. A to i způsobenými vybraným personálem.

Nicméně, spolehnete se, že právě Vaši zaměstnanci se takto nechovají, či dochází pouze k drobným prohřeškům například v podobě několikaminutového sledování mobilního telefonu, či delší pauzy na oběd?

Zpracujeme pro Vás mystery shopping zaměřený zejména na tuto problematiku a možná pro Vás bude velkým překvapením, „Jak to běží beze mne…“

Napište nám, případně zavolejte (+420 775 553 310 ) pro konkrétní specifikaci mystery shoppingu Vašeho podnikání a zjistěte, jak funguje Váš obchod během Vaší nepřítomnosti.